SKEN
    
Spoločným úsilím k zelenej, konkurencieschopnej a inkluzívnej Európe.

Deň materských škôl 2023

„Deti sú neskutočne dôležité. Oni sú budúcnosťou sveta.“ - (Elton John)
Z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu (SV OMEP) vznikla myšlienka usporiadať každoročne Deň materských škôl na Slovensku – 4. novembra.


Nakoľko v tento deň - 4. novembera 1829 vznikla a bola založená v Banskej Bystrici prvá detská opatrovňa na území Slovenska, ktorej zakladateľkou bola grófka Mária Terézia Brunswická.
Deň materských škôl pod záštitou primátora mesta spoločne oslávime 7. novembra 2023 (utorok) so začiatkom o 9:30 hod. v novej Multifunkčnej športovej hale na Rožňavskej 17 v Moldave nad Bodvou.
Multifunkčné centrum pre deti a mládež v spolupráci s Mestským športovým klubom a HepyBejby si pre Vás pripravili bohatý program, súčasťou ktorého bude divadelné predstavenie „Rozprávkový hrniec" v podaní Divadla Portál a skvelá diskotéka s HepyBejby.
Nebudú chýbať ani odmeny a chutné občerstvenie.
Tešíme sa na všetkých!!!

Vopred ďakujeme aj sponzorom - XBODY Moldava nad Bodvou, Valter Bistika TERRA VARI SERVIS, Ing. Gabriel Fedák, Súkromné centrum poradenstva a prevencie Snina, MLADOSŤ - Miloslava Flachbartová, STONEL s.r.o.
Ak by ste chceli aj vy prispieť a vyčarovať úsmev na tvári našich detí, môžete nás kontaktovať.